18. 11. 2021

Fotbalový balíček se ke svým držitelům dostane až v roce 2022

Sportovní batoh, míč velikost č. 3, láhev na pití, plakát české fotbalové reprezentace, certifikát mladého fotbalisty/ky a deníček. To všechno je součástí Fotbalového balíčku, který je v letošní sezóně určen pro fotbalistu či fotbalistku ročníku narození 2014.

Projekt FAČR, Můj první gól, dlouhodobě podává pomocnou ruku začínajícím fotbalistům a fotbalistkám na začátku jejich kariér. Nejinak tomu bude i tuto sezónu, i když oproti minulým rokům budou žádosti o Fotbalové balíčky spuštěny až v novém roce, tedy v roce 2022.

„Začínající fotbalistky a fotbalisté jsou naší prioritou samozřejmě i v této sezóně a jsem tak rád, že můžeme pokračovat právě v jejich kontinuální podpoře. Tento rok jsme připravili v rámci projektu Můj první gól balíčky pro registrované členy narozené v roce 2014, které doufáme přinesou všem adresátům nejen radost, ale budou také maximálně užitečné,” říká Michal Jurman, ředitel Oddělení komunikace FAČR.

V minulých letech byli žadatelé o balíčky zvyklí, že si mohli o své balíčky zažádat před Vánoci. Bohužel celosvětová pandemie Covid-19 se dotkla v tomto směru bez zavinění FAČR i dodání fotbalových balíčků. Proto žadatelé, kteří v této sezóně splní požadavky pro získání balíčku, si budou moci svůj balíček vyzvednout až po novém roce.

„Fotbalový balíček v minulých letech pravidelně dělal radost tisícům dětí a jsme rádi, že i v této sezóně, i když se zpožděním, se tohoto skvělého dárku opět dočkají. Balíček obsahuje sportovní vybavení, které děti využijí na svých trénincích, najdou v něm ale tradičně i svůj fotbalový deníček a propagační materiály české fotbalové reprezentace,” uvádí Grassroots manažer FAČR Michal Blažej.

Spuštění formuláře pro získání kódu je naplánované na přelomu ledna a února. Věříme, že fotbalový balíček i v této sezóně vykouzlí úsměv na tváři tisíců dětí a budou jej maximálně využívat.