22. 10. 2020

Na fotbalové balíčky se letos mohou těšit ročníky 2013

Fotbalová asociace České republiky si i v roce 2020 pro začínající fotbalisty a fotbalistky přichystala dárek v podobě fotbalového balíčku. Čtyři tisíce kluků a tři stovky holčiček narozených v roce 2013 se tak mohou těšit na vybavení, které jim může pomoci na začátku jejich kariéry. 

“Jsme rádi, že i v době, kdy fotbalové trávníky nezvykle často zejí prázdnotou, můžeme pokračovat v tradici a i letos budeme moci mladé hráče a hráčky potěšit fotbalovým balíčkem. Ten letos obsahuje batoh, míč, dres, svačinový box, plakát reprezentace a fotbalový deníček,” uvádí zástupce Grassroots oddělení FAČR Michal Blažej.

“Oproti loňsku se nám podařilo výrazně navýšit procento dětí, na které se s balíčkem dostane. Pokryjeme tak až 80 % všech aktivních členů FAČR, narozených v roce 2013,” dodává ředitel pro strategii FAČR Václav Kudrna.

Spuštění formuláře pro získání kódu je naplánované na první polovinu listopadu 2020. Už nyní je ale možné na stránkách balíčku zadat svůj e-mail a nechat se tak o přesném datu spuštění informovat předem.

Věříme, že fotbalový balíček i letos vykouzlí úsměv na tváři tisíců dětí a budou jej maximálně využívat.