22. 9. 2021

Náš fotbal živě nabídne derby Hostovic s Chabařovicemi

Sobota 18. září nabídla obnovení série přímých přenosů výkonnostního fotbalu v rámci projektu Náš fotbal živě. O deset dní později bude ČT sport vysílat i další utkání.

První zápas po třinácti měsících se odehrál mezi TJ Družstevník Hostěradice a TJ Prosiměřice. Domácí tým vyhrál 4:3 a utkání sledovalo 600 diváků. Na reportáž ze zápasu se můžete podívat níže.

 

O deset dní později, v úterý 28. září 2021, dojde na další přenos v rámci Náš fotbal živě. Tentokrát se ze znojemského okresu přesuneme do Ústeckého kraje, kde dojde v rámci 1.B třídy (skupina A) na derby mezi SK Hostovice a FK Slovan Chabařovice.

Utkání začíná ve 12:00, začátek celé akce je naplánován na 11:00. Zápas odvysílá stanice ČT sport a hráči si budou jako obvykle moci vychutnat vše, co je s fotbalovými přenosy spojené, tedy i rozhovory a tiskovou konferenci po zápase.

Kromě toho jsou pro návštěvníky připraveny další doprovodné akce – Fortuna umožní na zápas vsadit, a to i přímo na místě, během utkání proběhne tipovačka s Fortunou. Vítěz, který musí být starší 18 let, bude vyhlášen na tiskové konferenci a získá bonus na sázení. V poločase proběhne soutěž o konzoli PS4, připravena bude Fotbalová klec a fotbalová interaktivní aréna.

Vstupné 50 korun zaplatí jen muži, ženy a mládež mají vstup zdarma. U vchodu bude kontrolován negativní test na COVID-19 nebo ukončené očkování.

Zajímavostí fotbalového hřiště v Hostovicích je, že se jedná o nejšikmější hřiště v České republice, jelikož od jednoho rohového praporku je diagonální rozdíl 5,75 metru. Kterému z týmů to tentokrát bude dělat menší problémy? Uvidíte 28. září buď přímo v Hostovicích nebo na ČT sport.