10. 9. 2021

Náš fotbal živě se vrací na ČT sport okresním přeborem

Svět se snad pomalu vrací k normálu a postupně se obnovují aktivity, které nám před časem připadaly samozřejmé. V sobotu 18. září  2021 se uskuteční další ze série přímých přenosů výkonnostního fotbalu nazvaný Náš fotbal živě. 

Od 13:30 hodin se v rámci okresního přeboru znojemského okresu utkají celky TJ Družstevník Hostěradice a TJ Prosiměřice.

Je to k nevíře, ale poslední přenos z projektu, který kromě samotného utkání přináší i další doprovodné aktivity, bylo možno vidět před 13 měsíci, v srpnu 2020 se utkaly týmy FC Práče a SK Sokol Jaroslavice, také z okresního přeboru. Pak do dalších akcí, připravovaných Fotbalovou asociací ČR ve spolupráci s Českou televizí a hlavním partnerem projektu Fortunou, zasáhl COVID-19…

Zápas Okresního přeboru mezi týmy ze středu tabulky, jejichž sídla jsou vzdálena čtvrthodinku jízdy autem, odvysílá ČT Sport a o komentování se podělí Vlastimil Vlášek a Luděk Zelenka.

Tahákem bude souboj legendárního fotbalového baviče Petra Švancary, který se zhostí role poradce a ambasadora hostů (Prosiměřic). Na druhé straně, tedy na straně domácích (Hostěradice) se role dokonce hráče zhostí MMA bojovník a hostěradický rodák Jiří Denisa Procházka. 

Hráči si budou jako obvykle moci vychutnat vše, co je s fotbalovými přenosy spojené, tedy i rozhovory a tiskovou konferenci po zápase.

Kromě toho jsou pro návštěvníky připraveny další doprovodné akce – Fortuna umožní na zápas vsadit, a to i přímo na místě, během utkání proběhne tipovačka s Fortunou, vítěz, který musí být starší 18 let, bude vyhlášen na tiskové konferenci a získá bonus na sázení. V poločase proběhne soutěž o konzoli PS4, připravena bude Fotbalová klec a fotbalová interaktivní hra.

Vstupné 50 korun zaplatí jen muži, ženy a mládež mají vstup zdarma. U vchodu, jak už si pomalu zvykáme, bude kontrolován negativní test na COVID-19 nebo ukončené očkování.

Pozvánky týmů, které v utkání nastoupí, můžete zhlédnout níže.