26. 10. 2022

Náš fotbal živě tentokrát z jihu Moravy

Další utkání v rámci projektu Náš fotbal živě se uskuteční 30. října od 13:15 v areálu TJ Sokol Hroznová Lhota. Domácí celek v přímém souboji o první místo vyzve aktuálně druhý tým tabulky SK Agro Vnorovy.

Náš fotbal živě je dlouholetý projekt Fotbalové asociace ČR, který vznikl ve spolupráci s Českou televizí a Fortunou. Cílem je zpopularizovat výkonnostní fotbal, a to i ten na nejnižší úrovni.

Nedělní utkání přinese souboj dvou účastníků Jihomoravské 1.A třídy skupiny B. Domácí Hroznová Lhota aktuálně vede tabulku, když má po jedenácti kolech bilanci 9-1-1 a skóre 37:8. Tým se tak spoléhá na skvělou defenzivu a zároveň velmi produktivní útok. Hostující Vnorovy mají aktuálně na svém kontě jen o jeden bod méně. Také proto se dá očekávat opravdu skvělá podívaná!

Oba týmy se mohou pyšnit velkými tábory svých fanoušků. Diváci, kteří zavítají přímo do areálu v Hroznové Lhotě se mohou těšit nejen na skvělé jídlo a pití, ale také na zábavu pro celou rodinu v rámci doprovodného programu. Vedle zajímavých soutěží pro děti budou připravené například i další atrakce od partnerů projektu Náš fotbal živě.

Všichni ostatní fanoušci, kteří se do Hroznové Lhoty nedostanou, budou moci sledovat přímý přenos na programu ČT sport od 13:15. O tom, že se před televizními kamerami České televize odehraje právě utkání TJ Sokol Hroznová Lhota vs. SK Agro Vnorovy, rozhodli fotbaloví fanoušci v rámci hlasování na webu projektu ZDE. Domácí jsou navíc absolutními vítězi podzimního hlasování o účast v projektu Náš fotbal živě.

V rámci posledního doposud odvysílaného utkání v rámci projektu Náš fotbal živě jsme s kamerami ČT navštívili utkání 1.A třídy Ústeckého kraje. Domácí TJ Mojžíř v něm naplno využil výhodu domácího prostředí a jasně zvítězil nad Kláštercem nad Ohří. Jak utkání vypadalo se můžete podívat v následujícím videu.