29. 7. 2022

Náš fotbal živě tentokrát z Postřelmova

Na startu nové sezony ožívá opět projekt Náš fotbal živě. Hned v sobotu 30. července na obrazovkách České televize proběhne přenos ze zápasu Šumperského poháru OFS mezi Jiskrou Oskava a Rapotínem B.

I během prázdnin se mohou diváci těšit na další utkání v rámci projektu Náš fotbal živě. Projekt, který vzniknul ve spolupráci FAČR, Fortuny a České televize nás tentokrát zavede do okresu Šumperk, konkrétně do obce Postřelmov, kde se ve finále Šumperského poháru OFS proti sobě postaví týmy TJ Jiskra Oskava a TJ Jiskra Rapotín B.

Samotné utkání se odehraje v sobotu 30. 7. od 16:30 v areálu TJ Postřelmov, který byl vybudován téměř na den před rokem. Týmy se tak proti sobě utkají v krásném areálu, který nabídne skvělé zázemí pro výborné fotbalové výkony.

Projekt Náš fotbal živě není ale pouze o fotbalových výkonech na hřišti, ale hlavně o zábavě, kterou fotbal na amatérské úrovni nabízí. Diváci se mohou těšit na fotbalové osobnosti Realu Top Praha, které pravidelně vystupují jako ambasadoři jednotlivých týmů.

Ambasadorem TJ Jiskra Oskava bude bývalý úspěšný brankář Zdeněk Zlámal a bývalý obránce s nespočtem zahraničních zkušeností a reprezentačních startů Tomáš Ujfaluši. Nejenom děti si pak budou moci vyzkoušet fotbalové atrakce.

Vstupné na toto utkání je dobrovolné a veškerý výtěžek z akce půjde na pomoc Aničky, respektive na rehabilitační cvičení, které ji velmi pomáhají.

Diváci, kteří nemohou dorazit přímo do areálu TJ Postřelmov mohou samozřejmě utkání sledovat v rámci přímého přenosu na ČT 3, případně poté i ze záznamu na ČT sport.