1. 10. 2021

Náš fotbal živě zavítá do okresu Plzeň-Jih

Třetí zápas tohoto roku v rámci projektu Náš fotbal živě zavítá o prvním říjnovém víkendu do okresu Plzeň-Jih, kde se odehraje zápas III. Třídy mezi TJ Tatran Neurazy – TJ Sokol Žinkovy.

Zatímco v rámci minulého přenosu se v Hostovicích hrálo na nejšikmějším hřišti v celé republice, i tentokrát se bude hrát v Neurazech s jistou nezvyklostí. Jedna z branek má totiž o deset centimetrů nižší tyčku.

Mezi další zajímavosti se dá zařadit to, že v dresu týmu z městyse Žinkovy najdeme i přímo starostu Josefa Karhana. Obě obce jsou od sebe vzdáleny pouze 6 kilometrů. Do Neuraz kdysi chodilo na fotbal pouhých 6 diváků, postupem času se ale situace zlepšila. A nyní doufají, že jich přijde mnohem víc i na toto utkání.

Zápas se hraje v neděli 3. října od 10:15. Zápas odvysílá stanice ČT sport a hráči si budou jako obvykle moci vychutnat vše, co je s fotbalovými přenosy spojené, tedy i rozhovory a tiskovou konferenci po zápase.

Kromě toho jsou pro návštěvníky připraveny další doprovodné akce – Fortuna umožní na zápas vsadit, a to i přímo na místě, během utkání proběhne tipovačka s Fortunou. Vítěz, který musí být starší 18 let, bude vyhlášen na tiskové konferenci a získá bonus na sázení. V poločase proběhne soutěž o konzoli PS4, připravena bude Fotbalová klec a fotbalová interaktivní aréna.