24. 8. 2022

Přihlaste svůj klub do projektu Náš fotbal živě!

Dlouholetý projekt Fotbalové asociace ČR s názvem Náš fotbal živě, který vznikl ve spolupráci s Českou televizí a Fortunou, zavítá během podzimu na další krásná hřiště v České republice.

Zúčastnit se projektu a představit se fotbalovým fanouškům před kamerami ČT má nyní i váš klub! Stačí vyplnit přihlášku na přihraj.cz a probojovat se do užšího finále, kde o vybraných klubech rozhodne hlasování.

Projekt Náš fotbal živě byl během pandemie Covid-19 značně omezen, ale nezastavil se! Důkazem jsou poslední tři utkání, která se odehrála během roku 2022.

Nejdříve diváci viděli utkání mezi Bory a Bobrovou, kdy kamery zavítaly do kraje Vysočina, následně jsme se podívali do Velkého Šenova v Ústeckém kraji a zatím posledním utkáním tohoto roku bylo finále Okresního poháru Šumperk, které přes nepřízeň počasí sledovala přímo na tribunách krásného areálu v Postřelmově velká divácká kulisa.

Pokud se i váš klub chce do projektu zapojit, stačí na webu www.prihraj.cz vyplnit přihlášku. Projekt je určen pro amatérské soutěže od krajských přeborů níže. Hrajete ve vaší soutěži vyostřené derby?

Máte na vašem hřišti občerstvení, které vám závidí celý okres a vaše klobásy udí váš levý záložník? Je s vaším klubem spojená, nebo dokonce za váš klub nastupuje známá osobnost? Váže se k vašemu klubu nějaký zajímavý příběh nebo jiná zajímavost, která je raritní? Neváhejte tyto informace vyplnit do přihlášky včetně fotky a videa.

Přihlášky je možné podávat do středy 7. září 2022.

V rámci doprovodného programu se fanoušci mohou těšit na fotbalové atrakce, netradiční rozhovory či pozápasovou tiskovou konferenci. Na své si tak přijdou nejen diváci u televizních obrazovek, ale hlavně fanoušci přímo na hřišti.

Společně se těšíme na další utkání, ve kterých budeme obdivovat sportovní výkony a atmosféru nižších fotbalových soutěží!