Seznam klubů zařazených do programu TALENTOVANÁ MLÁDEŽ 2021
Finální seznam klubů pro rok 2021, které obdrží finanční podporu FAČR pro Klubové akademie (KA), Sportovní centra mládeže (SCM) nebo Sportovní střediska mládeže (SpSM, SpSM KFS, SpSM OFS), která byla schválena Výkonným výborem FAČR.
Níže jsou k dispozici veškeré dokumenty týkající se podmínek pro přidělení, fungování a financování klubů v programu TALENTOVANÁ MLÁDEŽ.
Zveřejněná pravidla pro podporu talentované mládeže verze 2021 budou platná od 1.7.2021, tedy od sezóny 2021/2022.
KLUBOVÁ AKADEMIE (10)
AC Sparta Praha fotbal |
FC Baník Ostrava |
FC Viktoria Plzeň |
FC VYSOČINA JIHLAVA |
FC ZBROJOVKA BRNO |
FK TEPLICE |
Fotbalový klub Pardubice |
SK Dynamo České Budějovice |
SK Sigma Olomouc |
SK Slavia Praha - fotbal |
SPORTOVNÍ CENTRUM MLÁDEŽE (20)
1. FC Slovácko |
1. FK Příbram |
1. SK Prostějov |
CU Bohemians Praha |
FC FASTAV Zlín |
FC Hradec Králové |
FC Sellier & Bellot Vlašim |
FC Táborsko |
FK Baník Sokolov |
FK DUKLA Praha |
FK Jablonec |
FK Mladá Boleslav |
FK Ústí nad Labem |
Fotbal Třinec |
MFK Chrudim |
MFK Karviná |
SFC Opava |
SK Líšeň |
Slovan Liberec |
Viktoria Žižkov |
SPORTOVNÍ STŘEDISKO MLÁDEŽE (1)
FC Slavoj Vyšehrad |
SPORTOVNÍ STŘEDISKO MLÁDEŽE KFS (42)
1. FC Viktoria Přerov |
1. HFK Olomouc |
1. SC Znojmo |
ABC Braník |
Akademie MFK Vítkovice |
FC Háje Jižní Město |
FC Hlučín |
FC Písek |
FC Rokycany |
FC Slavia Hradec Králové |
FC Slavia Karlovy Vary |
FC Slovan Havlíčkův Brod |
FC Sparta Brno |
FC Tempo Praha |
TJ Valašské Maziříčí |
FC Vítkovice 1919 |
FC Vsetín |
FC Žďár nad Sázavou |
FK Admira Praha |
FK Baník Most-Souš |
FK Blansko |
FK Čáslav |
FK Hodonín |
FK Meteor Praha VIII |
FK Motorlet Praha |
FK Náchod |
FK Neratovice-Byškovice |
FK Šumperk |
FK Varnsdorf |
FŠ Litvínov |
FŠ Třebíč |
Junior Chomutov |
MFK Frýdek-Místek |
MFK Trutnov |
RMSK Cidlina |
SK Benešov |
SK Hanácká Slavia Kroměříž |
SK Hranice |
SK Kladno |
SK Petřín Plzeň |
SK Sparta Kolín |
TJ Svitavy |
SPORTOVNÍ STŘEDISKO MLÁDEŽE OFS A1 (6)
SK Klatovy 1898 |
Český lev-Union Beroun |
FC Boskovice |
FC Slovan Rosice |
FK Jindřichův Hradec 1910 |
MFK Vyškov |
SPORTOVNÍ STŘEDISKO MLÁDEŽE OFS A2 (2)
SK Roudnice nad Labem |
ŠSK Bílovec |
SPORTOVNÍ STŘEDISKO MLÁDEŽE OFS B1 (19)
FK Ostrov |
A.F.C. Humpolec |
FC Ajax Bezměrov |
FC Kuřim |
FK Arsenal Česká Lípa |
FK Bohemia Poděbrady |
FK Česká Třebová |
FK Jeseník |
FK Seko Louny |
FK Tachov |
FK Turnov |
Povltavská fotbalová akademie |
SK Jiskra Rýmařov |
SK Slavia Vejprnice |
TJ Jiskra Domažlice |
TJ Kunice |
TJ Přeštice |
TJ Tatran Rakovník |
TJ Velké Hamry |
SPORTOVNÍ STŘEDISKO MLÁDEŽE OFS B2 (1)
FC Cheb-Lipová |