7. 4. 2021

Seznam klubů zařazených do programu TALENTOVANÁ MLÁDEŽ 2021

Finální seznam klubů pro rok 2021, které obdrží finanční podporu FAČR pro Klubové akademie (KA), Sportovní centra mládeže (SCM) nebo Sportovní střediska mládeže (SpSM, SpSM KFS, SpSM OFS), která byla schválena Výkonným výborem FAČR.

Níže jsou k dispozici veškeré dokumenty týkající se podmínek pro přidělení, fungování a financování klubů v programu TALENTOVANÁ MLÁDEŽ.

Zveřejněná pravidla pro podporu talentované mládeže verze 2021 budou platná od 1.7.2021, tedy od sezóny 2021/2022.


KLUBOVÁ AKADEMIE (10)

AC Sparta Praha fotbal
FC Baník Ostrava
FC Viktoria Plzeň
FC VYSOČINA JIHLAVA
FC ZBROJOVKA BRNO
FK TEPLICE
Fotbalový klub Pardubice
SK Dynamo České Budějovice
SK Sigma Olomouc
SK Slavia Praha - fotbal


SPORTOVNÍ CENTRUM MLÁDEŽE (20)

1. FC Slovácko
1. FK Příbram
1. SK Prostějov
CU Bohemians Praha
FC FASTAV Zlín
FC Hradec Králové
FC Sellier & Bellot Vlašim
FC Táborsko
FK Baník Sokolov
FK DUKLA Praha
FK Jablonec
FK Mladá Boleslav
FK Ústí nad Labem
Fotbal Třinec
MFK Chrudim
MFK Karviná
SFC Opava
SK Líšeň
Slovan Liberec
Viktoria Žižkov


SPORTOVNÍ STŘEDISKO MLÁDEŽE (1)

FC Slavoj Vyšehrad


SPORTOVNÍ STŘEDISKO MLÁDEŽE KFS (42)

1. FC Viktoria Přerov
1. HFK Olomouc
1. SC Znojmo
ABC Braník
Akademie MFK Vítkovice
FC Háje Jižní Město
FC Hlučín
FC Písek
FC Rokycany
FC Slavia Hradec Králové
FC Slavia Karlovy Vary
FC Slovan Havlíčkův Brod
FC Sparta Brno
FC Tempo Praha
TJ Valašské Maziříčí
FC Vítkovice 1919
FC Vsetín
FC Žďár nad Sázavou
FK Admira Praha
FK Baník Most-Souš
FK Blansko
FK Čáslav
FK Hodonín
FK Meteor Praha VIII
FK Motorlet Praha
FK Náchod
FK Neratovice-Byškovice
FK Šumperk
FK Varnsdorf
FŠ Litvínov
FŠ Třebíč
Junior Chomutov
MFK Frýdek-Místek
MFK Trutnov
RMSK Cidlina
SK Benešov
SK Hanácká Slavia Kroměříž
SK Hranice
SK Kladno
SK Petřín Plzeň
SK Sparta Kolín
TJ Svitavy


SPORTOVNÍ STŘEDISKO MLÁDEŽE OFS A1 (6)

SK Klatovy 1898
Český lev-Union Beroun
FC Boskovice
FC Slovan Rosice
FK Jindřichův Hradec 1910
MFK Vyškov


SPORTOVNÍ STŘEDISKO MLÁDEŽE OFS A2 (2)

SK Roudnice nad Labem
ŠSK Bílovec


SPORTOVNÍ STŘEDISKO MLÁDEŽE OFS B1 (19)

FK Ostrov
A.F.C. Humpolec
FC Ajax Bezměrov
FC Kuřim
FK Arsenal Česká Lípa
FK Bohemia Poděbrady
FK Česká Třebová
FK Jeseník
FK Seko Louny
FK Tachov
FK Turnov
Povltavská fotbalová akademie
SK Jiskra Rýmařov
SK Slavia Vejprnice
TJ Jiskra Domažlice
TJ Kunice
TJ Přeštice
TJ Tatran Rakovník
TJ Velké Hamry


SPORTOVNÍ STŘEDISKO MLÁDEŽE OFS B2 (1)

FC Cheb-Lipová